|
|
Bosá noha míjí druhou,
spolu kráčí v souznění,
cítím trávu pod chodidly,
probouzí mé nadšení.
Boty v ruce, tráva šustí,
po louce jdu s poklidem.
Bože, to je ale krása,
i ten ptáček zpívá, jásá,
dnes je ale krásný den.
Sluníčko mé tváře hladí,
nejjemnější ručkou svou,
k úsměvu mě právě svádí,
lehnout do trávy mi radí,
s modrým nebem nad hlavou.
spolu kráčí v souznění,
cítím trávu pod chodidly,
probouzí mé nadšení.
Boty v ruce, tráva šustí,
po louce jdu s poklidem.
Bože, to je ale krása,
i ten ptáček zpívá, jásá,
dnes je ale krásný den.
Sluníčko mé tváře hladí,
nejjemnější ručkou svou,
k úsměvu mě právě svádí,
lehnout do trávy mi radí,
s modrým nebem nad hlavou.
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Procházka : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Křič!
Předchozí dílo autora : Vztek
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Máta řekla o Amelie M. :Fascinuje mě její humor a nadhled, do kterého dokáže zabalit životní moudrost a když je potřeba, okořenit ho i špetkou hořkosti. Umí mě rozesmát i rozplakat a to se povede málokomu. Krom toho je nesmírně milá čtenářka a velká podpora. Díky!

