přidáno 21.07.2014
hodnoceno 4
čteno 1450(21)
posláno 0
uvězněn ve vlastní kůži
propadal hlouběji
ptáci dál pěli
a auta troubily

snaže se chopit
toho dění ve vzduchu
se stihl jen opít
a odnýst si prázdnotu

usilovně rozjímal
čím ukojit duši svou
a marnil čas myšlenkami
na nosítka
na nichž ho odnesou
přidáno 22.07.2014 - 17:45
opravdu líbí
přidáno 22.07.2014 - 13:01
jo, chápu, že se dá boj i vzdát... a čekat, až přijde konec, pěkná báseň :)
přidáno 22.07.2014 - 08:45
Zajímavé a poetické zamyšlení nad životem. Forma je lehce propracovaná, neruší zbytečnými kudrlinkami, ale ani zas tolik nenabízí originálnější metafory. Celkově se mi zdá báseň vyspělá a svým obsahem i formou velmi přínosná.
přidáno 22.07.2014 - 00:17
Hezký :)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
uvězněn ve vlastní kůži : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Oheň
Předchozí dílo autora : vášeň

» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :
Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming