přidáno 02.04.2014
hodnoceno 6
čteno 1717(20)
posláno 0
Asi znáš ten pocit,
když jde o život, lásku a o cit.
Když se pod nohama cesta ztrácí
a Tvoje srdce krvácí.
Jednou nahoře, jednou dole
však najdeš, kde je Tvoje role.

Bylo dobře, bylo ouvej
ale teď se do zrcadla koukej.
Není konec světa
a tohle není poslední věta.
Ty, já a celý svět se bál,
ale nastal čas jít dál.

Musíme zvednout hlavu
a dostat se z toho stavu,
kdy slunce střídá pláč.
Sebrat se a být znovu rváč,
bojovat dál a víc,
nikoliv krví, ale tvrdě si říct:

Že cesta končí, cesta začíná,
plamen svítí, plamen zhasíná.
Cesta je dlouhá, cesta pokračuje
a nový směr, nový cíl ti naznačuje.
Cesta umí žít, cesta umí snít,
ale důležitý je šťastný být.
přidáno 20.04.2014 - 13:58
Zdenka Jírová: ThePočly: Shaylin: oslov radek: ioreth: Dekuju Vam mockrat !!! :)
přidáno 08.04.2014 - 00:25
mám z toho úplně vlasteneckou náladu (nic ve zlém), prostě pravda vítězí! :)
přidáno 03.04.2014 - 10:10
povedené,a to se neopakuji
přidáno 02.04.2014 - 23:05
Konečně jedna báseň s optimismem a nadějí v lepší příští is návodem, jak na to. Už jsem dlouho nic podobného nečetla.
přidáno 02.04.2014 - 20:42
líbí:) jednou se v ní najde každý.
přidáno 02.04.2014 - 20:32
Líbí se mi, je pěkně naladěna. jenom mi nějak nesedí rým ouvej a koukej ale jinak povedená :)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Cesta : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Štěstí
Předchozí dílo autora : Život

» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming