|
happy anet a jeji friendS!
|
Hru o život hrajem každej den
nejsou vítězství ani prohry
jsou jen situace.
Situace, který chápem nebo nechápem.
To první je štěstí (slovo samo o sobě nic neříkající, ale když něco takovýho prožíváte, asi to poznáte)
A to druhý je bolest (často za bolest považujeme věci, který ve skutečnosti tak drsný nejsou)
Co je skutečnost?
Mám svůj jednoduchej svět.
červenošedej.
a v něm hraju jedině na lásku a na zábavu.
svět postavenej na pravdě.
Jsem-li já skutečná, pak i můj svět.
/záleží na vás jak mě chápete/
Moje sražený srdce
se rozlomilo na tisíc kusů
a zase se dalo dohromady.
a dneska je víc červený.
Buší. Z toho pocitu brečim.
nejsou vítězství ani prohry
jsou jen situace.
Situace, který chápem nebo nechápem.
To první je štěstí (slovo samo o sobě nic neříkající, ale když něco takovýho prožíváte, asi to poznáte)
A to druhý je bolest (často za bolest považujeme věci, který ve skutečnosti tak drsný nejsou)
Co je skutečnost?
Mám svůj jednoduchej svět.
červenošedej.
a v něm hraju jedině na lásku a na zábavu.
svět postavenej na pravdě.
Jsem-li já skutečná, pak i můj svět.
/záleží na vás jak mě chápete/
Moje sražený srdce
se rozlomilo na tisíc kusů
a zase se dalo dohromady.
a dneska je víc červený.
Buší. Z toho pocitu brečim.
Píšeš jinak..... přijde mi, že se mě to hrozně týká....a to je paráda ! děkuju Ti !
Azure Sky
pěkné, moc ti to štěstí a složené srdce přeji!!! :)
ne je to skvelyy...
je to¨vyborny..celkove a ja sem z toho nadsena..z tech myslenek a z ty osobitosti..je to vyborny,anett..bomba
je to¨vyborny..celkove a ja sem z toho nadsena..z tech myslenek a z ty osobitosti..je to vyborny,anett..bomba
Pěkný nápad, ale už je to až moc unešené volností editování díla... je to až překombinované... na můj vkus...
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
DIE GAME : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Prosba o lasku?
Předchozí dílo autora : maj lav_*z5.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)

