|
|
Když tančíš hříšné tango,
co vlastně neumíš.
V oblacích se vznášíš,
přemýšlíš jestli spíš...
Dokola se točíš,
světy rozmazané
A chvíli nepřemýšlíš,
o tom co se stane
Nevěříš...
co vlastně neumíš.
V oblacích se vznášíš,
přemýšlíš jestli spíš...
Dokola se točíš,
světy rozmazané
A chvíli nepřemýšlíš,
o tom co se stane
Nevěříš...
Nádherná jako vždy :-) :-) :-) Dokážeš potěšit svými řádky! Móóóc pěkné :-)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Hříšné tanGO! : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Mrazí
Předchozí dílo autora : Ve mně, ve tmě, veď mě ...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.

