|
|
Rozpadlá a zahalená
v ranní mlze tovární věž
dvě bílé čáry letadel, jež
jak apokalyptické hvězdy
řítí se směrem k Zemi.
Snad si to jen tak trochu
negativně dobarvuju,
když já zcela vážně
tak hrozně moc a strašně
nenávidím rána!
v ranní mlze tovární věž
dvě bílé čáry letadel, jež
jak apokalyptické hvězdy
řítí se směrem k Zemi.
Snad si to jen tak trochu
negativně dobarvuju,
když já zcela vážně
tak hrozně moc a strašně
nenávidím rána!
Jednoho apokalyptického rána : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Óda a fekete
Předchozí dílo autora : Býti múzou
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P

