přidáno 09.10.2013
hodnoceno 2
čteno 1170(7)
posláno 0
Rozpadlá a zahalená
v ranní mlze tovární věž
dvě bílé čáry letadel, jež
jak apokalyptické hvězdy
řítí se směrem k Zemi.

Snad si to jen tak trochu
negativně dobarvuju,
když já zcela vážně
tak hrozně moc a strašně
nenávidím rána!

ikonka sbírka Ze sbírky: Jednoho rána
přidáno 10.10.2013 - 11:28
Inu, když vstávám až po obědě, tak mám rána taky moc ráda. :D
přidáno 10.10.2013 - 08:51
To je škoda, já rána docela rád. Co takhle zkusit vstávat až po obědě :)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jednoho apokalyptického rána : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Óda a fekete
Předchozí dílo autora : Býti múzou

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :
podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming