nevím jestli je dobré o tom psát.../ale nedá to/
přidáno 12.09.2012
hodnoceno 2
čteno 1143(6)
posláno 0
Kde je to svědomí..z rozkoše pocitu
malé svědomí...bez citu
to někde brousí smrtka a jen se směje
proč říkáme"Na zdraví"
když život se vzdaluje
Kdo tohle zastaví?
KDO,KDO ??
ráno se křížek napíše
jen tiše naděje odpluje
nemlčí jen tiše se dívá
jen zlo ale,někde je
už slova nejdou asi říct
já nechci se plést
já chci ještě žít
My chceme...
jen řekni...
Kdo,KDO.
přidáno 13.09.2012 - 10:59
Mohla by být o démonu alkoholu, ale taky o metylalkoholu. Ale taky jen o hledání sama sebe a o stárnutí. Prostě si to tu musíme užívat! Ne každý ten dar má, ale hodně je to v nás samotných. Zajímavá.
přidáno 12.09.2012 - 15:22
Neptej se, zasměj se - z života raduj se.
Roztáhni ústa od ucha k uchu a bude to v suchu.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Lahve : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : nechci
Předchozí dílo autora : Možná sen se braní

» narozeniny
Raphael [18], LucasBun [15], Rico11 [14], incompris [14], taron [14], Akaren [13], jaroslav [12], Olivka [11], markky [9]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

Wprices.com

Životní náklady - Všechny ceny na jednom místě

© 2007 - 2025 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming