Jednoho dne Bělouš uteče nikdo neví kam.Co se asi s ním stane?
přidáno 11.03.2012
hodnoceno 6
čteno 910(14)
posláno 0
Dnes jsem zašla za běloušem.Postarala jsem se o Bělouše také o Umuta,Spyro,Kelly,Sendy a Bigi.Všechny koně jsem zavedla na louku.Tatínek mi chce koupit dalšího koně.Narozeniny,ale mám až za 4 měsíce.Tatínek mi řekl,že jsem se dlouho neprojela na Běloušovi.Hned jsem šla osedlat Bělouše a vyjeli jsme.Po chvíli bělouš spatřil auto.Lekl se a utekl.Já jsem spadla,naštěstí se mi nic nestalo.Okamžitě jsem volala tátovi kde jsem a co se stalo.Až jsme byli u stáje,řekli jsme to všem.Všichni šli hledat až na mě.Bylo mi špatně z toho pádu.Tatínek volal ze všech plic:,,Bělouši,
Bělouši."Nenašli ho.Vrátili se pozdě večer,kdy už jsme spala.Další den šli zase hledat,ale nenašli.hrozně moc se o něho bojím.Já jsem brečela a brečela.Tatínek mě uklidňoval.Mezitím co hledali jsem šla cvičit hříbata. Jedna paní mi slíbila za dobře vycvičeného koně 5 00 0 Kč.Během cvičení jsem se rozplakala.Paní se mě ptala:,,Proč brečíš?",,Ztratil se mi můj koník," odpověděla jsem smutně.Paní to bylo líto.Nakonec jsem nedostala tolik kolik paní slibovala. dostala jsem o 5 000Kč víc.V tom zazvonil telefon.tatínek ho zvedl.Jeden pán do telefonu křičel:,,Hálo,nechybývám jeden kůň?Leží u Bílého potoka je dost oslabený.Už jsem volal veterináře.",,Děkujeme za informace.Hned tam jedeme," Pověděl táta.Přijeli jsme a byl to opravdu Bělouš.odvezli jsme ho k nám do stáje.Veterinář řekl,že Je ve velmi kritickém stavu. dal nám vitamíny pro Bělouše.Trvalo hrozně dlouho než si Bělouš vzal.Trvalo to dlouho než se Bělouš uzdravil,ale stejně mi zemřel.Napřed jsem byla smutná.Ale pak jsem ráda.Nakonec jsem dostala nového koně.Ale už nic mi nikdy nevrátí Bělouše.
přidáno 12.03.2012 - 21:56
Madeline M.: Podívejte se kolik má Štěpánka roků a pak komentujte ;-) Štěpi, jsi šikula! A tu formu časem i věkem doladíš!
přidáno 12.03.2012 - 20:28
Děkuji vám.Aji na blogu mi píšou,že je to takové divné ale strašně mě to baví!
přidáno 11.03.2012 - 22:57
Teď jsem si všimla věku.. tak to tě potom omlouvá ;-)
přidáno 11.03.2012 - 22:40
No, abych řekla pravdu, čekala jsem něco hlubšího :-)
Opakují se ti tam slova, nemá to formu, rozhodně bych to neřadila mezi povídky, spíše mi to příjde jako sepsané zápisky z deníku, jen ta data tam chybí :-)
přidáno 11.03.2012 - 22:08
in the end... doesn´t matter....
přidáno 11.03.2012 - 20:19
Něco končí a něco začíná...to je vždy smutné a docela bolestivé...:))

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Útěk Bělouše : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Jahoda Jana
Předchozí dílo autora : Zima

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Ipad mini 5

Čtení i psaní na iPadu vás bude bavit!

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku