|
|
Víš,
když jsi ještě chodila po špičkách,
jen,abys mě nevzbudila
a já ležela
bezhlesu,
jen,abys myslela,
že spím,
proto,abych znovu rozsvítila
a potichu,
potají
si prohlížela časopisy,
jsem ještě věřila-věděla jsem,
že existuje
naše společné MY.

Víš,
tou dobou,
když jsi mi ještě čítávala
před spaním
a já ti ležela
schoulená
v náručí
- tou dobou
jsem oddaně nasluchala
tvému hlasu
a tiše pošeptala:
,,Až usnu,
nikam,prosím,nechoď."

Víš,
když jsi ještě sedávala
u mě,
u mé postele v nemocnici
a tiše říkala:
,,Neboj,už to nebude bolet,
jsem tu s tebou."
Tehdy
jsem si myslela,
že jsme neoddělitelné.
Víš - ty a já,
matka a dcera.
Dcera a matka.
Dvě neoddělitelné duše.
/Zmýlila jsem se.........?/
TY MAMINKO,TY BARVIČKY NEVIDÍŠ?
/Víš,posílám Ti je
místo vzdušných polibků./
když jsi ještě chodila po špičkách,
jen,abys mě nevzbudila
a já ležela
bezhlesu,
jen,abys myslela,
že spím,
proto,abych znovu rozsvítila
a potichu,
potají
si prohlížela časopisy,
jsem ještě věřila-věděla jsem,
že existuje
naše společné MY.

Víš,
tou dobou,
když jsi mi ještě čítávala
před spaním
a já ti ležela
schoulená
v náručí
- tou dobou
jsem oddaně nasluchala
tvému hlasu
a tiše pošeptala:
,,Až usnu,
nikam,prosím,nechoď."

Víš,
když jsi ještě sedávala
u mě,
u mé postele v nemocnici
a tiše říkala:
,,Neboj,už to nebude bolet,
jsem tu s tebou."
Tehdy
jsem si myslela,
že jsme neoddělitelné.
Víš - ty a já,
matka a dcera.
Dcera a matka.
Dvě neoddělitelné duše.
/Zmýlila jsem se.........?/
TY MAMINKO,TY BARVIČKY NEVIDÍŠ?
/Víš,posílám Ti je
místo vzdušných polibků./
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]

