přidáno 29.12.2010
hodnoceno 0
čteno 1413(16)
posláno 0
V záplavě bezduchých těl pln smutku a osamění
na cestě snad bez návratu zapuzen zlobou
V náruči hořkosti však radosti plný
po cestě jak potulný rytíř se blížím jak krvavá proradnost bezesných nocí


Nejsem a nebudu bezcenná figurka co obětí
je vždy když si to přeješ pro tvoji potěchu s šaškovským úsměvem
tisíce padlo a povstal jen pár
Rozlyzlá maska v zrcadle bytí pozbyla zraku a nemaje cit
jak konečná odplata od funebráků co po krk tě zahrabou do výkalů světa

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Memento : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Návrat..
Předchozí dílo autora : Opuštěni

» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :
Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming