dopsal jsem jeden zápisek, ale nevím, jestli část toho není něco, co už jsem někde viděl, kdyžtak mě upozorněte
přidáno 04.06.2026
komentářů2
čteno57(3)
odlívat do očí kus chladu světa
vzývat pak teplo jako nový den
vidět jak ubýhají léta
a nenechat si vzít svůj sen
přidáno 05.06.2026 - 02:35
puero: no právě, podle mě je to něco od Tima, jak nad tím přemýšlím, ale nic jsem nedohledal, buď mě inspirovalo to slovo odlívat, nebo jsem si napsal celou tu první větu a pak zbytek doplnil později
přidáno 04.06.2026 - 22:18
Povědomé to je, ale nevím odkud. Vidím město veliké, jehož vysoké pece hvězd se budou dotýkati a zpocení borci u odpichu proklaté vedro proklínati budou

až výjdou

k půllitru
Radegastu

a slunce jim bude svítit

do ksichtu.

(Libuše The Kněžna)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Odlívat, vzývat, vidět a nenechat : trvalý odkaz


Předchozí deník autora : XXX

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming