Pohřešovaná - Chris Mooney
přidáno 21.01.2021
komentářů3
čteno63(1)
Po delší době konečně zas přečtená dobrá kniha a to bych nebyl já, kdybych si k ní hned nenapsal recenzi. Tu můžete nalézt na:

https://mirosparkus.webnode.cz/pohresovana/

A další recenze:

https://mirosparkus.webnode.cz/recenze-knih/

přidáno 02.02.2021 - 15:42
Miro Sparkus: Já mám témata ze života rád/a, ale vyhledávám takové příběhy, kde se lidé s životními problémy správně a úspěšně vyrovnávají, abych si z těch příběhů mohl/a odnést zkušenosti a vzít si z úspěšných lidí příklad a sám/a se pak se svými problémy lépe vypořádávat. V tomto mi asi tato kniha nepomůže. Přesto jsem si tu recenzi rád/a přečetl/a. Recenze čtu raději než básně.
přidáno 02.02.2021 - 13:29
Singularis: Ahoj, bylo to míněno tak, že je to téma (bohužel) až moc ze života. Z toho skutečného, zlého života. Proto myslím, že to má šanci zaujmout více než striktně žánrově zaměřené příběhy, kde se ti žánr buď líbí nebo ne. Každopádně dík za koment a za zpětnou vazbu.
přidáno 25.01.2021 - 17:25
Recenze se mi líbila, i když bych takovou knihu číst nechtěl/a. (Cituji:) „Myslím si, že musí každého zaujmout, jelikož téma únosů, potažmo náhlého zmizení lidí není vůbec legrační a bohužel to není ani říše sci-fi.“ — Myslím, že každého ne. Přinejmenším lidi, kteří právě unesení jsou a trnou hrůzou, zda za ně příbuzní zaplatí výkupné, nebo je únosci zastřelí, taková kniha určitě nezaujme... (Nicméně lidé v této situaci obvykle nečtou žádné knihy.) Ledaže by to v té recenzi bylo míněno jako nadsázka.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Pohřešovaná - Recenze : trvalý odkaz


Předchozí deník autora : Vznete se s orly - Recenze

»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Mlčeti Zlato
» narozeniny
P.P.S. [13], Mayfair [13], ayame [13], Ztraceny_motyl_ [12], Šárka [11], TomasNois [10], whiteangel.jag [10], intintxelor [8], Yarpen [7]
» řekli o sobě
Ed.HaNy řekla o FallenAngel :
Derrie)) Sympaťák se sexy chraplákem :D Úžasnej poet a skvělá osobnost v padlém anděli . Naše ranní volání [once] a wish moments . Snad se budem nadále vídat a kontaktovat i v budoucnu . Mám tě ráda a vážím si tě opravdu hodně . x HaNy * {ps. wish moment}
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Bělorusko živě
demonstrace
Duke of Budweis
Roman M

Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

MacBook Pro

Na novém MacBooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku