|
|
rozpůlil jsem hada
a jako kamaráda
jsem ho pohřbít dal
do hlíny kde jsem zrovna stál
jó-o
já ochránce přírody
na kar půjdu do hospody
viva-la motýli, vřes
pohoda jaaazz
a jako kamaráda
jsem ho pohřbít dal
do hlíny kde jsem zrovna stál
jó-o
já ochránce přírody
na kar půjdu do hospody
viva-la motýli, vřes
pohoda jaaazz
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
had : trvalý odkaz
Následující deník autora : další stadium
Předchozí deník autora : n
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o Severka :Hvězda naděje.....její světlo neroste ani neslábne....Je neměnou skutečností. Její slova dokáží vnést světlo i do těch nejtemnějších chvil.....Velmi si vážím jejího přátelství E

