|
Nedá mi to, abych se nepochlubil tiskem
|
V poslední době jsem Psance zanedbával, vím to, ale neflákal jsem se.
Tento týden mi "vyšly" dvě knihy. To vyšly je v uvozovkách, protože tiskem vyšla jen jedna "klasická" fatasy:
http://neoluxor.cz/beletrie/zoldacka-darja--212793/
Ta druhá jen jako e-kniha:
http://www.kosmas.cz/knihy/195548/...a-clovek-stvoril-boha/
Ovšem Psanci si nemalou část povídek v ní publikovaných mohli přečíst předem, na těchto stránkách...
Tento týden mi "vyšly" dvě knihy. To vyšly je v uvozovkách, protože tiskem vyšla jen jedna "klasická" fatasy:
http://neoluxor.cz/beletrie/zoldacka-darja--212793/
Ta druhá jen jako e-kniha:
http://www.kosmas.cz/knihy/195548/...a-clovek-stvoril-boha/
Ovšem Psanci si nemalou část povídek v ní publikovaných mohli přečíst předem, na těchto stránkách...
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Konečně! : trvalý odkaz
Předchozí deník autora : Nabízíme prostor experimentální poezii.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
colorka řekla o jackiesparrow :Léňa, moje jmenovkyně... Čím to, že tobě to jméno sluší víc? x)

