|
.........
|
když slunce krásné zapadá
stále v myšlenkách tě mám
proč nechceš být semnou ?
snad chceš být stále sám ?
když tě vidím
pořád cítím
tvoji vůni příjemnou
i když budu daleko
mé srdce půjde za tebou
tvé oči jsou jako hvězdy
co na nebi krásně svítí
ale pro tebe jsem jen jehla
schovaná v klubce nití
jehla která nejde videt
které nikdo nemá co závidět
zdá se mi o tobě každou noc
v mých snech má láska velkou moc
proč nemůžu mít srdce z ledu
pak nepřála bych si okusit tvé rty z medu
stále v myšlenkách tě mám
proč nechceš být semnou ?
snad chceš být stále sám ?
když tě vidím
pořád cítím
tvoji vůni příjemnou
i když budu daleko
mé srdce půjde za tebou
tvé oči jsou jako hvězdy
co na nebi krásně svítí
ale pro tebe jsem jen jehla
schovaná v klubce nití
jehla která nejde videt
které nikdo nemá co závidět
zdá se mi o tobě každou noc
v mých snech má láska velkou moc
proč nemůžu mít srdce z ledu
pak nepřála bych si okusit tvé rty z medu
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
o lásce : trvalý odkaz
Následující deník autora : ty a jen ty
Předchozí deník autora : láska vyhrává
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o mannaz :Autorka s duchaplnou prózou i poezií, člověk si ji prostě musí zamilovat. Jsem ráda, že čte mé básně i mé povídky a vděčím jí především za pokračování ve Vlkodlačí hrozbě, kterou čte i příjemně komentuje. Těším se, až si od tebe zase něco přečtu! :)

