.........
přidáno 13.05.2012
komentářů0
čteno1656(0)
když slunce krásné zapadá
stále v myšlenkách tě mám
proč nechceš být semnou ?
snad chceš být stále sám ?

když tě vidím
pořád cítím
tvoji vůni příjemnou
i když budu daleko
mé srdce půjde za tebou

tvé oči jsou jako hvězdy
co na nebi krásně svítí
ale pro tebe jsem jen jehla
schovaná v klubce nití
jehla která nejde videt
které nikdo nemá co závidět

zdá se mi o tobě každou noc
v mých snech má láska velkou moc
proč nemůžu mít srdce z ledu
pak nepřála bych si okusit tvé rty z medu

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
o lásce : trvalý odkaz

Následující deník autora : ty a jen ty
Předchozí deník autora : láska vyhrává

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o mannaz :
Autorka s duchaplnou prózou i poezií, člověk si ji prostě musí zamilovat. Jsem ráda, že čte mé básně i mé povídky a vděčím jí především za pokračování ve Vlkodlačí hrozbě, kterou čte i příjemně komentuje. Těším se, až si od tebe zase něco přečtu! :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming