|
|
Dnes v noci, jsem objevil novou hru, když jsem jel vyzvednout bráchu z diskotéky. Jedná se o hru velice vhodnou pro mrazivé zimní večery.
Je velice jednoduchá, prostě sledujete na kolik klesne ručička teploměru v autě. Můj osobní rekord je -16,5 °C. Někomu stačí ke štěstí vážně málo, viďte?
Ani si neumíte představit jaké bylo mé zklamání a zároveň překvapení, když jsem se po příjezdu domů podíval na teploměr skrz okno obývacího pokoje. Ukazoval -19°C.
Jen menší upozornění. Pocházím z nížiny, tudíž nejsem na takové "tepla" zvyklý. :D
Je velice jednoduchá, prostě sledujete na kolik klesne ručička teploměru v autě. Můj osobní rekord je -16,5 °C. Někomu stačí ke štěstí vážně málo, viďte?
Ani si neumíte představit jaké bylo mé zklamání a zároveň překvapení, když jsem se po příjezdu domů podíval na teploměr skrz okno obývacího pokoje. Ukazoval -19°C.
Jen menší upozornění. Pocházím z nížiny, tudíž nejsem na takové "tepla" zvyklý. :D
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Nová hra : trvalý odkaz
Následující deník autora : Nedá si někdo banán?
Předchozí deník autora : Ohnivý muž
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Dream řekla o Jamellie :BOŽÍ kámoška s nádhernými příběhy. :D Jen jim to ukaž!!! :)))

