nobody
datum 09.05.2010
ying-yang 35, muž
mailbox

Jsem netypickej, samotářskej a poeta, věčně v depresích, jenže na rozdíl od ostatních to neutápím v alkoholu, cigaretách a trávě...co by člověk chtěl víc??? Mám antidepresiva a prášky na spaní, počítač, a narušenou psychiku - proto ty básně...víc po mě pls nechtějte...
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :
Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming