nobody
datum 09.05.2010
ying-yang 35, muž
mailbox

Jsem netypickej, samotářskej a poeta, věčně v depresích, jenže na rozdíl od ostatních to neutápím v alkoholu, cigaretách a trávě...co by člověk chtěl víc??? Mám antidepresiva a prášky na spaní, počítač, a narušenou psychiku - proto ty básně...víc po mě pls nechtějte...
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Delivery :
Teress... Mám tě ráda, ikdyž jsem tě nikdy nepoznala. Tvoje díla mi dokážou hodně říct - pokud dokážu číst pozorně. Moc sem sice nechodim, ale pořád tě čtu ráda.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming