nobody
datum 15.07.2009
ying-yang 32, žena
mailbox

Loučení ve mně po dlouhý době vyvolalo emoce, ale kvalitou to dle mého vskutku spadá do deníku.
přidáno 31.08.2014
komentářů0
čteno1445(3)
a ještě hezčím místem je mužské objetí! (jen tak...protože svět je fakt hezkej...kvalitní moc není a proto je v deníku...protože bych tu svou euforii vykřičela nejradši do celýho světa)
přidáno 05.01.2014
komentářů2
čteno1115(5)
jo jasně...je mi 17...ale něják si nemůžu pomoct...po 8 měsících mi příjde mít rád a je to fajn poněkud málo...
přidáno 21.06.2011
komentářů2
čteno1306(4)
ještě pořád se mi občas stýská...což není dobře...ale já zvládnu všechno... =)
přidáno 18.12.2010
komentářů0
čteno1407(7)
kolik zklamání ještě potřebuju zažít, abych se konečně poučila?
přidáno 05.07.2010
komentářů1
čteno1502(11)
co k tomu říct? ženská blbost nezná meze...ale bude to dobrý...už teď je to stokrát lepší než to bylo...
přidáno 28.06.2010
komentářů2
čteno1365(10)
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
journeyman řekl o Severka :
Severku sice neznám osobně, viděl jsem ji na přibližně přesně jediné fotce (s prostějankem). Jedinej kontak, co spolu máme, je ten, že ji čtu. A stojí to sakra za to. Nejkvalitnější široko daleko. (Ano, toto je reklama!)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming