![]() |
Jsem Sára.
Miluju kávu. Vůni i chuť.
Miluju hudbu. Všechnu.
Miluju básně. Zvláště ty nejosobnější.
Miluju velká města.
Miluju učit se a miluju vědět.
Miluju lidi.
A trochu se bojím. Všeho.
Miluju kávu. Vůni i chuť.
Miluju hudbu. Všechnu.
Miluju básně. Zvláště ty nejosobnější.
Miluju velká města.
Miluju učit se a miluju vědět.
Miluju lidi.
A trochu se bojím. Všeho.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)


