|
|
|
S tímto příběhem za víčky se mi mnohem lépe usíná...
|
|
V práci je někdy nuda, tak už týdny splétám tenhle drsně romantický příběh, při kterém šichta uteče mnohem rychleji :)
|
|
Roman ze mě strhává ručník a říká: "Nemáš se čeho bát, slyšel jsem tě přes zeď, nádherně vzdycháš. Buď pěkně klidná a užijeme si to!"
|
|
Jak na zlatokopky...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
jednou uklouznu na slupce od banánu [18], Kristen [16], Kettina [15], Sabatu322 [11], sarka [9], AJA [2], zamyšlená [1]» řekli o sobě
Sokolička řekla o Boleslava :Máme toho hodně společného (myslím), zejména co se sportovců týče (pro tebe ale s dobrým koncem, což je super). A naše - vaše Plastic walkway s.r.o. leckoho nadzdvihly ze židle.:o)) Kromě toho je to jedna z nejnadanějších autorek tady(aspoň podle mě).

