![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Hezké dílo, krásné básnické obraty (Na nádraží prodávali
dětství po gramech v pytlících ...). Moc hezká fantastika.
Dal bych si ale pozor na gramatiku (tramvaje převážely).
dětství po gramech v pytlících ...). Moc hezká fantastika.
Dal bych si ale pozor na gramatiku (tramvaje převážely).
Strach: Dekuji :) mam radost ;) další surrealistické určitě přijdou, chci se na ně teď zaměřovat ;P zrovna teď jdu jednu přidat, vznikla přes víkend, když jsem v Českém ráji koukala do ohne
Báseň s podobnými výlevy by mne zcela upřímně zajímala.. neni v plánu?
Dandy: je to strašný, loni jsem viděla jen jednu modrou chrpu a letos zatím žádnou, do budoucna mam ambice semenařit..
Grvling: LadyLoba: Leslie: moc děkuji, potěšilo mě to :));*
Výborná, bavila mě moc. Je plná neotřelých obratů a asociací a ty obrazy mi úplně tekly před očima, to mám ráda, když se podaří.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Rony [17], Adéla [15], sqeerukl [14], Ingo [14], máni brzková [13], filliu [12], MaPi [12], TenNovej [12], Pigi [10], Ho visto cadere una stella [3]» řekli o sobě
Mitzi řekla o veronika :Neznám ji osobně, ale podle toho, co se dá vyčíst z její tvorby je to mimořádný člověk. Veroničina práce se dá rozdělit do dvou kategorií - skvělá a ještě lepší^^


