![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Lesní podhoubí je přenašečem pocitů lesa. Plodnice jsou v vzájemném propojení ohromnou informační sítí.Taky jsem houba a zdravím ostatní a tebe zvlášť.
plavov.láska: Dekuju! Diky vam jsem si znovu pripomnela, co bylo na tom vztahu nejdulezitejsi a nejkrasnejsi. Sama jsem zila v nejaky cerny dire, ale on se ten zivot nastesti nenecha, a krucek po krucku se vsechno zlepsuje ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Katies [18], Wyrez [17], snehurka [16], cik [13], Dali [13], kdyztocitim [12], Dickens [9], Lů [7], lucidsubstance [5], NeuroSoul [3]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.


