![]() |
komentáře k dílům uživatele :
...nevím kam kráčím...ale dávám si pozor abych nezabředla v blátě;)
Líbí se mi;) hlavně její podání...
Líbí se mi;) hlavně její podání...
nechápu to zapnutý hodnocení, nerada to u básniček tohoto typu vidím, nelíbí se mi to
je silna... a psana srdcem... to se neda hodnotit...
No jo..ta se mi líbila i na Literu .. Však už dávno patříš mezi mé oblíbené básníky nebo přesněji básnířky ;)
po dlouhé době něco veršovaného co mě zaujalo...bolavá zpověď, ale i takový sou někdy potřeba
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
kajica řekla o Leluš :supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer: -spisovatelka -žiačka -HLAVNE KAMOŠKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAA (S LELUŠOU A LUCY SME BFF


