nobody
datum 05.08.2012
ying-yang 30, žena
mailbox
děl 4
komentářů 0/23

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 06.08.2012 - 11:59
komentářů5
:'(
přidáno 05.08.2012 - 19:20
komentářů3
Ač nerada tak musím souhlasit tady si LUKiO ... Ten název a že je to trošku zamotané a zmatené... ale jinak si myslím, že se určitě vypiluješ ... tak ti přeji hodně štěstí a nápadů do nových začátků tady na psancích ;))
přidáno 05.08.2012 - 15:55
komentářů3
uff, nevím kde začít, asi tedy, vítej nováčku :)
k básni...za čárku patří mezera - všude v textu, a občas ti tam čárky chybí...jinak je to celé dost zmatené, špatný výběr slov...jakých 100 bran vás dělí? proč 100?...proč nesmí znát tvou tvář aby tě měl rád? v zápětí doufáš, že se setkáte (což si dost odporuje vůči tomu předchozímu řádku), ale věříš...a hned nato nevěříš - cože? to nějak nedává smysl...bohužel, špatné je to...a to ještě pomíjím název básně
1|2
» narozeniny
Liss Durman [18], Gars sans Lendemain [18], Verba [18], Joker Jokerovitch Jokerson [13]
» řekli o sobě
Martin Patřičný řekl o (ne)známá_firma :
Před pár lety literatura přežila i svůj šílený nadbytek, těch, kdo píší, začalo být víc, než těch kdo čtou…ale – došlo k něčemu jinému: Tak dlouho se čekalo, že knihu zlikviduje televize, že knihy a čtení změní čtečky a audioknihy, o internetu nemluvě. Ale njestalo se to. Co se stalo doopravdy? Proměna je v tom, že vyhrály ženy. A vůbec nejde a nešlo o nějaké zápolení či o vítězství. Prostě jen daleko víc žen než mužů kupuje knihy, daleko víc žen čte a dnes myslím že i víc žen píše. Ženy zkrátka převzaly žezlo i otěže literatury a muži se sami odsunuli na vedlejší kolej, mimo mísu. Co všechno se muselo stát a stalo se od těch časů, kdy muži psali skoro všechny knihy a stvořili i všechny ženské postavy, o tom mám pár poznámek pod článkem. Literatura, královna kniha, byla vždycky něčím a nějak „ohrožená“. Teď tedy odkládá brnění a obléká košilku a sukni. Proměna literatury začíná. Co přinese, bůh suď. Nebo spíš bohyně?
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

Wprices.com

Životní náklady - Všechny ceny na jednom místě

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming