![]() |
komentáře k dílům uživatele :
NoWiš: Je to krásný ...
A taky je krásný, když si lidi navzájem nešlapou po vzpomínkách, když je to to jediné, co po prvním zachvění se ještě zůstalo ... Ať si o obsahu každý myslí, co chce, ale už jen z hrdosti a velkorysosti by tím nemusel otravovat vzduch i jiným. Stále dokola. Ta báseň má hluboký význam - a nejen ona. Napořád.
A taky je krásný, když si lidi navzájem nešlapou po vzpomínkách, když je to to jediné, co po prvním zachvění se ještě zůstalo ... Ať si o obsahu každý myslí, co chce, ale už jen z hrdosti a velkorysosti by tím nemusel otravovat vzduch i jiným. Stále dokola. Ta báseň má hluboký význam - a nejen ona. Napořád.
Chápu. K obsahu se vyjadřovat nebudu, už jsem se vyjádřila. Formálně moc povedené, proč je tuš šelaková jsem si musela vygooglit, ale co. Obrat "dochází mi ticho" je skvělý.
Dochází mi ticho němé svatozáře....
No tak mluv, když ti dochází to ticho!:)
A ta svatozář a tvoje???? Cha cha;))
Na rtech šelaková tuš- ale kuš.. Tu jsem nepochopila, spíš se ti tam prostě hodila;)
No tak mluv, když ti dochází to ticho!:)
A ta svatozář a tvoje???? Cha cha;))
Na rtech šelaková tuš- ale kuš.. Tu jsem nepochopila, spíš se ti tam prostě hodila;)
tak jsem si zase hledal, co je „šelaková tuš“. :-)
Jinak jak dochází ticho? To si nedovedu uplně představit, dovedu si představit jen opak - jak dochází řeč.
Jinak jak dochází ticho? To si nedovedu uplně představit, dovedu si představit jen opak - jak dochází řeč.
Zamila: Že na tom něco bude?
Tak to si nemyslím moje milá.
Tam kde je teď on,
ona už dávno byla...
Já vím, život utíká jako voda..
Však vzít mu kus mládí, byla by pro něho škoda..
Tak to si nemyslím moje milá.
Tam kde je teď on,
ona už dávno byla...
Já vím, život utíká jako voda..
Však vzít mu kus mládí, byla by pro něho škoda..
No, krása ... Hodně odvážná :-) A "prázdný náskok několika let", na tom něco bude :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)


