1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 22.02.2020 - 08:52
komentářů15
Velmi citlivá (jak jinak od Tebe) a nápaditá ekologická protestní báseň. Jsou v ní bubínky kůže přemnožených myší a volání po Moraně, která byla negativním symbolem, symbolem zimy, smrti a najednou nám chybí. Jak jsem napsal, s velkým citem připomínáš, že vše i to co se nám nelíbí tu má své místo.
Je hodně aktuální, stála by za publikaci i mimo prostor literárních serverů.
přidáno 20.02.2020 - 06:26
komentářů9
Amelie M.: Hrozně mě těší, co říkáš. Asi bych se bál nazvat to úvahou, ale máš vlastně pravdu. Děkuju za návštěvu. Rád jsem tě tady viděl :-)
přidáno 20.02.2020 - 06:18
komentářů6
Amelie M.: Jo, loni tady byla opravdová a krásná zima. Letos bych už měl možná trochu strach dívat se kolem. Lesy tady mizej jak kdyby je bral kosou. To je teď takovej novej charakteristického obrázek Vysočiny. Lesy jsou místo zelený rezavý, řvou v nich pily a harvestory a vznáší se nad nima kouř. O kousek klidu už moc nezakopneš.
přidáno 20.02.2020 - 06:05
komentářů14
Amelie M.: Já si zas užil tu chvilku. Těch fakt zimních letos moc nebylo. A nebude. Na zahradě mi už víc jak tejden koukaj narcisy a sýkorky si čistěj budku. Tak je holt asi čas na básnění o jaru. V půlce února!
přidáno 20.02.2020 - 06:01
komentářů26
jo_: Amelie M.: Takový chvály na čtyři řádky... Díky, fakt mě to těší :)
přidáno 19.02.2020 - 22:38
komentářů26
ticha, nezna, krehka a presto velice silna..nadhera.. diky Amelie, ze jsi ji vytahla..
přidáno 19.02.2020 - 20:01
komentářů9
je to pro mě až taková malá úvaha, v těch slovech toho cítím tak strašně moc (což se mi u tebe stává často).. to jak umíš rozvířit myšlenky svým jemným a neotřelým psaním mám moc ráda..
přidáno 19.02.2020 - 19:55
komentářů6
no, já myslím, že je super, že jsi nemlčel, zvlášť první sloka je pro mne velmi živá a obrazotvorná..
přidáno 19.02.2020 - 19:53
komentářů26
jen tiše jsem prošla kolem.. aaach.. :) není třeba říkat víc..
přidáno 19.02.2020 - 19:51
komentářů14
ty mě vždycky dostaneš.. užila jsem si ji...
přidáno 10.02.2020 - 21:50
komentářů14
Yasmin: Škoda jen, že to sněhový cinkání letos moc dlouho netrvalo. Děkuju za návštěvu, potěšila mě. Jsem rád, že se Ti líbí :-)
přidáno 10.02.2020 - 21:46
komentářů26
Yasmin: Děkuju! :-)
přidáno 10.02.2020 - 21:45
komentářů11
Yasmin: Jsem moc rád, že jsi se tady zas po čase zastavila. A moc mě těší, že tě tahle básnička oslovila. Přiloudala se spolu s kapkami odněkud z mezí zrovna ve chvíli, kdy jsem ji potřeboval.
přidáno 04.02.2020 - 00:25
komentářů14
Jsem opravdu ráda, že můžu číst slova, která jsou skutečnou poezií. S velkým přesahem. Díky za to.
přidáno 04.02.2020 - 00:00
komentářů26
Úžasné :-)!
přidáno 03.02.2020 - 23:58
komentářů11
Ty poslední řádky... neskutečně se dotýkají. Nádhera, co tvoříš ze slov...
přidáno 27.01.2020 - 10:00
komentářů14
milancholik: Díky, to mě strašně těší!
přidáno 26.01.2020 - 10:47
komentářů14
Miluju takovýhle básně. Nepočetná slova, a přitom obsahem vydá na román. Nádherná.
přidáno 26.01.2020 - 07:31
komentářů14
holka.přes.ulici: jo_: Market30: none: Moc díky všem za návštěvu. Škoda, že už pár dní nechumelilo a ta zima se zas pomalu vytrácí. Aspoň tady u nás. V tom suchým dubovým listí to fakt skoro zvonilo. Budem holt asi muset popojet do Žďárek. Už jsem normálně nemocnej po běžkách :-)
přidáno 26.01.2020 - 07:23
komentářů14
človiček: Taky zdravím :-) Teďko v zimě je míň práce, když teda nepočítám dělání dřeva, tak si člověk občas i chvilku pro sebe urve. Díky :-)
1 ... 9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23 ... 155
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Yana řekla o Kakuzu :
Jednou tě někdo nazval pupenem, pamatuješ, řekla bych že to vystihl přesně a tuším, že až vykveteš budeme zírat. Tvoje poezie je čím dál lepší(-:
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming