1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 01.03.2012 - 16:17
komentářů9
Vždy tak potichoučku a nenásilně vklouznou tvoje slova na papír a pohladí a zanechají tak krásný pocit, je nepopsatelný.
přidáno 01.03.2012 - 15:17
komentářů9
Jo tve basne maji vlastni duši... coz je neuveritelne
přidáno 01.03.2012 - 15:14
komentářů9
Něco v ní je, ale nedokážu to pojmenovat.. Mám takový ten pocit, že už to slovo mám na jazyku, ale nedokážu jej vyslovit.. :-)
přidáno 01.03.2012 - 08:50
komentářů7
Leslie: jejda, moc děkuju :) ...a vlastně všem, kdo se tady zastavili :-)
přidáno 29.02.2012 - 22:59
komentářů7
Naprostá nádhera! Plné citu, úžasně poetické... a nejmilejší je ta poslední sloka, nádherně to uzavírá a vyvolala mi úsměv na tváři, protože stejná myšlenka mi vyvstala v mysli, když jsem báseň dočítala ;-)
přidáno 29.02.2012 - 22:08
komentářů18
Tak krátká báseň a přitom tolik pravdy... Nádhera! ;)
přidáno 29.02.2012 - 20:22
komentářů18
ľahučké, krehulinké--- nádherné
přidáno 29.02.2012 - 13:27
komentářů18
Yasmin: Yana: taron: Jindruch: Adéla: cen: Jejda, moc děkuju. Tolik chvály si nezasloužím :-)
přidáno 29.02.2012 - 13:08
komentářů18
tak to je velká pravda...
umíš vtisknout do slov tolik moudrosti...
přidáno 28.02.2012 - 21:11
komentářů18
Líbí se mi to, je v tom kus životní zkušenosti
přidáno 28.02.2012 - 18:11
komentářů18
SKVOST. Chtít stále víc, a poté, nemít vůbec nic.
přidáno 28.02.2012 - 14:50
komentářů18
Úžasné...netypické ? Tvá lehkost bytí je pro tebe naprosto typická.
přidáno 28.02.2012 - 13:04
komentářů9
To byl kompliment.
přidáno 28.02.2012 - 12:49
komentářů9
Yasmin: Neboj, už bude :-) Brzo!
přidáno 28.02.2012 - 12:44
komentářů9
cen: jak to myslíš - stydlivka?
přidáno 28.02.2012 - 12:44
komentářů18
Úžasné!
přidáno 28.02.2012 - 12:42
komentářů18
Jo, lehkost. Pěkná.
přidáno 28.02.2012 - 11:25
komentářů18
noone: D_P: Děkuju moc :-) D_P: zas to s tou chválou nepřeháněj :-)
přidáno 28.02.2012 - 11:20
komentářů18
¨Hezké? to je málo je to nádherné loehké kéž bych uměl psát s takovou lehkostí
přidáno 28.02.2012 - 11:13
komentářů18
Je to moc hezké...
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
mannaz řekla o BorůvkaB :
Básnířka i prozaička, které umí chytit za srdce, ale nezůstává bez rozumu. S dílky propracovanými, s duší i humorem. Nosí v sobě velký talent a kupu přátelské laskavosti.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming