|
......depresivní...
|
|
znova
|
|
|
|
..není anotace k této válce..
|
|
|
|
|
|
Malý experiment inspirovaný básní jednoho sluníčka z písmáku...
|
|
/PF všem Psanci/
|
|
|
|
Milujem, bolíme, litujem.
|
|
|
|
Z pismáku - září 2010, takže někdy z konce poutě
|
|
Fantazie, nebo realita?
|
|
|
|
Utéct realitě
|
|
Opět něco ze starší tvorby (staré cca 3 měsíce). Za jakýkoliv názor budu rád.
|
|
Báseň inspirovaná že života blízkého přítele
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severak řekl o Meluzina :Její povídku „Loď s odřeným bokem“ si nechám přečíst na svatbě místo proslovu.

