|
|
|
.....
|
|
|
|
....
|
|
...
|
|
sníš
|
|
...
|
|
|
|
|
|
|
|
Včera mne kamarádka oslovila že potřebuje něco o adventu,tak večer při vínečku.
|
|
Trochu nostalgický kousek...
|
|
Já vím, že o tom píše každej...Nějak jsem si nemohla pomoct...
|
|
|
|
Tenhle nápad se mi v hlavě uchovat ještě z doby, kdy jsme se v dějepise učili o době před emancipací žen... Muži, třeste se, co na vás vymýšlím!
|
|
|
|
Ze sbírky: "Básně Nebásně" - Jedna z řady starších básní, které jsem nezařadil do žádných sbírek, tak jsem pro ně z milosti utvořil vlastní... :-). Něco mi brání některé jen tak smazat... ani nevím co...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Severka :jedna z nejcitlivějších básnířek, ketré kdy tento server poznal:)...vížím si toho, že ji znám...i osobně...slunečnice!!!:)

