Kategorie všechny

Lob der Thränen. Franzi, zemřel jsi tak mlád. Zas jedna jako za starých časů. Pathos a omáčka. Výborné pochutnání. Dobrou chuť.
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1431(17)
posláno 0
přidáno 01.06.2009
hodnoceno 4
čteno 1511(25)
posláno 0
Člověka napadne ledacos a když už tak o tom přemýšlí, zkusí to zveršovat, a už je zas nové dílko na světě! Dalo by se to natahovat donekonečna jako pepetuum mobile! Snad jsem to utnul ještě včas!
přidáno 05.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1941(19)
posláno 0
chybná komunikace -stop-zkusíme zapojit srdce-stop:-))
přidáno 20.10.2008
hodnoceno 4
čteno 2105(17)
posláno 0
Takové správně bohémské dílko. Kritika společnosti, protest a tak.. Akorát chudáci Pařížští básníci Bohémy by některá slova nechápali.. co už..
přidáno 06.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1521(12)
posláno 0
za cely dva roky se to konecne netyka JEHO. . ted proste nekoho jinyho..
přidáno 08.08.2008
hodnoceno 4
čteno 1516(22)
posláno 0
Protože tu knížku mám ráda a Holdena chápu...protože chci....protože proto...
přidáno 23.03.2008
hodnoceno 4
čteno 1571(14)
posláno 0
Láska z trošku jiného /méně spořádaného/ úhlu pohledu... :-)
přidáno 10.05.2009
hodnoceno 4
čteno 1850(19)
posláno 0
....není to o loterii
přidáno 13.05.2008
hodnoceno 4
čteno 1618(13)
posláno 0
Napsáno ode mě pro mě :-).
přidáno 07.06.2009
hodnoceno 4
čteno 1992(13)
posláno 0
Co je horší? Ublížit někomu, nebo nechat si ublížit?
přidáno 11.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1507(23)
posláno 0
Další blbost
přidáno 23.11.2009
hodnoceno 4
čteno 1509(9)
posláno 0
Když se mi zdá o válce
přidáno 27.01.2009
hodnoceno 4
čteno 1593(11)
posláno 0
bloudím a hledám...
přidáno 26.01.2009
hodnoceno 4
čteno 1576(17)
posláno 0
Když píšu básně
přidáno 18.11.2007
hodnoceno 4
čteno 2093(13)
posláno 0
Máme rádi zvířata ....
přidáno 30.01.2009
hodnoceno 4
čteno 2322(17)
posláno 0
prostě si to myslim....
přidáno 27.04.2008
hodnoceno 4
čteno 1536(18)
posláno 0
přidáno 25.01.2009
hodnoceno 4
čteno 1942(16)
posláno 0
trošku mě zarazilo, že můžu přidat jen jedno dílo za den =D a to jsem vás chtěla zahltit =) no nic...tohle je docela nedávný počin =)
přidáno 16.07.2009
hodnoceno 4
čteno 1545(17)
posláno 0

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming