|
|
|
|
|
|
|
myslím, že snadno uhodnete, co je fikce a co realita mého života
pro mě malinko experiment se slovy, které v běžném životě sotva zaslechneme...
|
|
aneb tvoje oči, modré a tak krásné.. to nejkrásnější, co je.
Pohled do tvých očí.
|
|
Pohled přes hranice.
|
|
|
|
Další stará básnička ze šuplíku,už hodně stará..:-)
|
|
do ozvěn
|
|
Inspirováno jedním příběhem, který kolem mě proplul...
|
|
Takové české haiku podle dědka.
|
|
Když se ženy usmějí na muže,svět se mění a je krásným aspoň na chvíli.
|
|
no prostě blbůstka
|
|
...
|
|
Tak už spi, drahý. Jen sladce spi...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.

