2279.gif
datum 19.04.2015
ying-yang 32, žena
mailbox
děl 1
komentářů 77/3

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 02.06.2015 - 18:51
komentářů25(24.)
líbí se mi, jak je hravá :) tématická a přitom.. ze života :)
přidáno 27.05.2015 - 00:11
komentářů19(4.)
nádhrná, souzním. krásně mě potěšila, takhle při večeru i úsměv vykouzlila :) děkuji
přidáno 24.05.2015 - 21:05
komentářů15(6.)
pěkné, líbí se mi :)
přidáno 24.05.2015 - 02:37
komentářů7(5.)
krásná, líbí se mi :)
přidáno 24.05.2015 - 02:35
komentářů16(11.)
zajímavé, svým způsobem půvabné :)
přidáno 14.05.2015 - 20:49
komentářů9(7.)
super, krásná
přidáno 11.05.2015 - 12:54
komentářů5(1.)
Líbí se mi především spojení slov "Ticho je dotek hvězd" je tak pravdivé :)
přidáno 10.05.2015 - 09:48
komentářů2(1.)
Souzním, líbí.
přidáno 09.05.2015 - 09:50
komentářů5(3.)
i mě se líbí :)
přidáno 03.05.2015 - 23:58
komentářů14(3.)
moc pěkné :) půvabné
přidáno 01.05.2015 - 22:22
komentářů18(6.)
moc pěkná
přidáno 25.04.2015 - 10:22
komentářů29(17.)
pěkné, s jemným nádechem smutku..
přidáno 23.04.2015 - 16:05
komentářů20(12.)
Zamila: Není náhoudou báseň umělecké vyjádření sama sebe? Proč by tedy měla existovat pravidla, jako: velké T v básni nepíšeme? Nerozumím, proč by měl někdo omezovat své vyjádření na velikost "T"... pokud píšu o někom, kdo je pro mne výjimečný, použiji taktéž "T", jako symbol úcty.
Neber to špatně...je to myšlené proti těm, co si myslí, že umění potřebuje pravidla, aby mohlo existovat...
přidáno 22.04.2015 - 09:51
komentářů7(1.)
pěkné :) ...smutné, ale pěkné
přidáno 21.04.2015 - 10:23
komentářů3(1.)
líbí :3 je to jiné.. zajímavé
přidáno 20.04.2015 - 16:56
komentářů18(5.)
moc pěkné :)
přidáno 20.04.2015 - 11:42
komentářů4(2.)
za mě rozhodně ANO.. líbí se mi alternativní (až moc pravdivé) zakončení...
1|2|3|4

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming