|
Někdy je potřeba se uvolnit... snad..
|
Posbíráš všechny papírky svých smutků
a bude ti tak lehko,
že si dáš mašli do vlasů...
Bude se ti chtít tančit po plamínkách svíček,
ale přemůžeš se a vystačíš si s lampičkou.
A až ti ta nicota obalí jazyk,
zapiješ to vodkou.
Co na tom, že mašle vybledne?
Hlavně že se ti nezlomí podpatek!
a bude ti tak lehko,
že si dáš mašli do vlasů...
Bude se ti chtít tančit po plamínkách svíček,
ale přemůžeš se a vystačíš si s lampičkou.
A až ti ta nicota obalí jazyk,
zapiješ to vodkou.
Co na tom, že mašle vybledne?
Hlavně že se ti nezlomí podpatek!
Mašle do vlasů : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Předchozí dílo autora : Co dělat?
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
lidus řekla o prostějanek :Měsíc. Občas moje externí paměť ( :-) ). A člověk, co mě drží víceméně nohama na zemi. A tak :-)

