přidáno 15.09.2021
hodnoceno 0
čteno 747(8)
posláno 0
Slzy tečou jako hrachy
výbuch jako v Nagasaki
tvého srdce exploze
a na mozku eroze.

Ty tu sedíš osamělá
ložnice tvá potemnělá
je tvým útočištěm
si tu sama se svým malým svištěm

Z lásky zbylo jen au
a tvůj milý táhne na Moskau
v první řadě v plné polní
jako hrachy slzy roní

Jde si pro smrt jistou
měl raději dál zůstat pacifistou
a nebo utéct s tebou někam pryč
zavřít bránu spolknout klič.

V dálce už ozývají se výstřely
je s námi konec milý příteli
hrdě padnem za svoji vlast
avšak své ženy necháme napospas.

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Smutný příběh : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Uvnitř mně-trápení
Předchozí dílo autora : Epilog II

» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :
Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming