|
|
Slzy tečou jako hrachy
výbuch jako v Nagasaki
tvého srdce exploze
a na mozku eroze.
Ty tu sedíš osamělá
ložnice tvá potemnělá
je tvým útočištěm
si tu sama se svým malým svištěm
Z lásky zbylo jen au
a tvůj milý táhne na Moskau
v první řadě v plné polní
jako hrachy slzy roní
Jde si pro smrt jistou
měl raději dál zůstat pacifistou
a nebo utéct s tebou někam pryč
zavřít bránu spolknout klič.
V dálce už ozývají se výstřely
je s námi konec milý příteli
hrdě padnem za svoji vlast
avšak své ženy necháme napospas.
výbuch jako v Nagasaki
tvého srdce exploze
a na mozku eroze.
Ty tu sedíš osamělá
ložnice tvá potemnělá
je tvým útočištěm
si tu sama se svým malým svištěm
Z lásky zbylo jen au
a tvůj milý táhne na Moskau
v první řadě v plné polní
jako hrachy slzy roní
Jde si pro smrt jistou
měl raději dál zůstat pacifistou
a nebo utéct s tebou někam pryč
zavřít bránu spolknout klič.
V dálce už ozývají se výstřely
je s námi konec milý příteli
hrdě padnem za svoji vlast
avšak své ženy necháme napospas.
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Smutný příběh : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Uvnitř mně-trápení
Předchozí dílo autora : Epilog II
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.

