Doprovodne foto jsem nestihl, neb jsem mel plne ruce volantu...
![]() ![]() ![]() ![]() |
Pravidlo zipu
Černý Lexus
2SD 9000
Košile nažehlená,
kravata škrtí.
Úsměv pitbulteriéra,
jenž pozřel kůrku chleba.
Jízda smrti.
Pravidlo zipu:
Rozepnout, když je třeba...
Černý Lexus
2SD 9000
Košile nažehlená,
kravata škrtí.
Úsměv pitbulteriéra,
jenž pozřel kůrku chleba.
Jízda smrti.
Pravidlo zipu:
Rozepnout, když je třeba...

Midem: Yana: taron: slnečnica: kmotrov: Amelie M.: Njn, i tací jsou mezi námi...díky moc :-)

Hm, tak to byl pan frajer, no je to zajímavý, nejdřív jsem myslela že to bude mít něco společného se "zipováním", tam by spíš srazil všechna auta co by dodržovala pravidla, on je nezná, nikde a nikdy, jde si tvrdě za svým...ano? No, v dnešní společnosti má ale šanci, tu největší, bohužel, je mu fuk co svědomí, je mu ukradené všechno to co je nám nejcenější, vlastně je mi ho líto, ale zase...ty prachy, tu bezohlednost, tu sebejistotu aspoň na chvíli, dokud by mi z toho ze všeho nebylo zle

Drahé auto, agresivní jízda. Všechno to pro rozepnutí zipu u kalhot. Ruku na srdce, funguje to líp než básničky.
I když si to možná tak nemyslel.
I když si to možná tak nemyslel.

taron: prostě jel jako pitbulteriér, jenž pozřel kůrku chleba.. i když nevím, jestli to právě toho hafíka tak trošku neuráží.. pán silnice, pán světa, možná pán vesmíru, pán blbec ;)
sucháč: to se Ti fakt povedlo ;) parádní!!
sucháč: to se Ti fakt povedlo ;) parádní!!

???
no, opět tápu :) Potkal jsi šoféra, co takhle vypadal...a to pravidlo? Nechápu moc...
no, opět tápu :) Potkal jsi šoféra, co takhle vypadal...a to pravidlo? Nechápu moc...
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Pravidlo zipu : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Babí léto
Předchozí dílo autora : X-tý křížek
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))