jako každý citát vytrženo z kontextu
![]() ![]() ![]() ![]() |
„Vyřešíme problémy problémama...“ (moje sestra)
„Zavařenina má budoucnost.“ (já)
„Zavařenina má budoucnost.“ (já)

Zamila
:-D To je dobrý, sakra inteligentní až nadčasový ;-) :-)

Singularis: kupodivu vymýšlet zástupné problémy je celkem běžný postup v politice

Řešit problémy tvorbou nových problémů mi na první pohled připadá jako dobrý nápad, protože podle Murphyho zákonů uvnitř každého velkého problému čeká jeden malý, který chce ven, a když pohřbíme oba spoustou dalších, nových, umělých problémů, bude jich sice spousta, ale dohromady budou třeba relativně neškodné, protože se překryjí, zablokují nebo vyruší. Ale když tak nad tím přemýšlím, v praxi bych na to raději nespoléhal. Po čase zjistíme, že máme tolik problémů, že nemáme šanci se z toho dostat.
Některé zavařeniny možná mají budoucnost, ale jakou, to je otázka.
Některé zavařeniny možná mají budoucnost, ale jakou, to je otázka.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Myšlenky dne : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Glockspiel
Předchozí dílo autora : Zítra
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
lidus řekla o prostějanek :Měsíc. Občas moje externí paměť ( :-) ). A člověk, co mě drží víceméně nohama na zemi. A tak :-)