Je to rap
přidáno 07.09.2010
hodnoceno 1
čteno 661(6)
posláno 0
Příběh o pár dnech

ref. Cokoli se může stát během pár dní, může zhroutit se ti svět- máš chuť to skončit, zabít se, do jiné dimenze odletět.

sloka 1. Opráskanej strop, špinavá podlaha- další dávka něco se děje s nohama- jako přikut řetězy nemůžeš se hnout, zalitej betonem, zazděnej vodkou s redbulem-mixnutej joshem s herákem,proložen opiátem-míříš k místnosti s nápisem for man-hnedle klekáš na zem, hajzl objímáš,děj kolem sebe nevnímáš-v louži chcanek tě zvedaj oni-lovci lebek. Na odchodu poletem ze schodu a přistání-zeď, klepeta a pár vět-že si můžeš zavolat a tak-kolemjdoucí upírají svůj zrak-to, to se to kouká, nasedat houkačka houká-třeseš se, je ti zima, máš strach-výslech mozkovej výplach, plnej teorií a úvah. Otázka za otázkou to z tebe páčej, máš dojezd a policajt je tvrdej. Zahnán do kouta jsi oněměl a půjdeš pikat. Nelegál kšeft dobře kvete a nese-místní šerif zlobí se, uvaluje se vazba, nejdelší noc, absťák-všude smrad-kroky tam kroky sem, chceš oběsit a není na čem.

ref.

sloka 2 Už rozednívá se, čeká tě soud nejsi nadšen-stát vs ty, jsi zaskočen poslední svědek, pár důkazů a budeš shledán vinen. Jménem republiky rozsudek s verdiktem-5 let nepodmíněně, držení zbraně o distribuce omaměpsychotropních látek a jedů-je to tu tisícosmsetdvacetpět dní si nečuchneš k peří-neuvidíš jehlu, jen spoluvězně a celu. Pecka přátelé vybral sis-ti nepomůžou, grátis nehnou brvou, vlastně se tě štítěj, nemáš na sobě dvě čisté nítě, no many neznaj tě, prodaj tě. Stal ses vězněm,odsouzencem-proklatě-odpad společnosti, vyvrhel, pouhej pouliční plevel a odsedíš to sám, když nevíš kdo ti velel. Chápu nejde prásknout toho kdož je ďábel, radši chládek než skončit celej level. Proč? po fetech ses drápál se tolik tápal a nechápal. Radši klídek než rychlej cash, teď máš konec vycházek, do klece běž. V tichu chvíle bolesti, cosi ostrého začínáš hostit v noční době-mafie nenechá nic náhodě, je po tobě. Síly dávaj sbohem, čelem na zem, moc krve-srdcem zrazen-tuhle šichtu už nezvládá-polepšit se?je už pozdě-tělo bezvládně padá. Žádnej puls, žádnej dech-jdeš pod kytky po pár dnech, takovej konec jsi nečekal co? Život je pech a ty svině maj po problémech.

ref. 2krát

...konec

přidáno 07.09.2010 - 22:07
no to je drsný, a začátek tu na psancích taky někde najdu, když už jsem si přečetla konec zajímalo by mě odkud se na něj týpek dostal

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Příběh o pár dnech : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Oči vidí

»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Mlčeti Zlato
» narozeniny
matej.strouhal [11], Ďábel sám [4], Odelette [12], Falen [7], Na voru.cz [5], Dreamer [6]
» řekli o sobě
kajica řekla o Leluš :
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer: -spisovatelka -žiačka -HLAVNE KAMOŠKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAA (S LELUŠOU A LUCY SME BFF
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Bělorusko živě
demonstrace
Duke of Budweis
Roman M

Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2020 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku