|
|
|
Smyšlenka dne VII.
|
|
Forma: ABaAabAB. Zadaná slova: dveře*mlčení*ruka*tělo*chvíle.
|
|
Tohle jsem napsala někdy kolem patnácti...
|
|
....ale snad ještě úplně nedošla soudnost....
|
|
...plus moje veršovaná verze z dětství...
|
|
V téhle písničce cítím úžasné poselství. Víra, co zabíjí lásku...
|
|
(S)myšlenka dne VI.
|
|
Moje první básničky. Bylo mi tak sedm, osm let :)
|
|
...a jeho moc
|
|
(S)myšlenka dne V.
|
|
(S)myšlenka dne IV
|
|
Omlouvám se autorce díla Žena, které mě inspirovalo tak silně, že jsem prostě nemohla jinak. (Ale začal si Jirka Turnerů :))
|
|
|
|
je ústřední téma našeho českorajského festivalu Žena, růže (pro starší účastníky nůše), píseň, Kost (tím je myšlen náš kultovní hrad nikoli expresivní výraz pro pohlednou ženu)
|
|
rozpracováno pro stýčka Příhodu.
|
|
{XIII. století}
|
|
(S)myšlenka dne III.
|
|
(S)myšlenka dne II.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
luciska.k [18], zkoumi [18], Eddson [17], dnajaty [15], Náčelník Holá Ruka [15], Bl(o)udička [12], KaTiie [11], akralk [6], BuziBuzi [3], Jana Kvačková [2], Timoteus [1]» řekli o sobě
Singularis řekla o Máta :Opravdu se vyzná v psychologii a užívá si to. Píše úžasně dokonalé romány, jen mi nevyhovuje jejich výstavba: Vyhýbá se uvádění jmen postav a při čtení zprvu není zřejmé, co je důležité a co ne. Vše se odhaluje až postupně, což činí román napínavým a dodává mu spád.

