není to báseň a proto to mezi ně nepatří.. Lásko, prosím, bud se mnou
přidáno 19.12.2008
komentářů2
čteno1813(9)
až jednou v poledne
otevřeš oči
a bude tma..
to slunce umřelo

až jednou
otevřeš oči
a jen ty budeš vidět tmu
něco v tobě umřelo

až jednou…

dokud žiješ
líbej mé rty
dokud vidíš
plň si své sny

dokud slunce svítí
život žij
dokud …

pokud cítíš lásku
strhni sakra masku
a užívej si ji..:(
přidáno 21.12.2008 - 19:08
Nevím no.. ty jsi odbornice:)
Jen..tohle je děsnej čas, tak se musím vypsat z toho
přidáno 19.12.2008 - 20:53
je to báseň...aspoň pro mě jo, protože báseň má něco vyjadřovat a tahle toho vyjadřuje hodně..strašně moc to chápu:(

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
dokud : trvalý odkaz

Následující deník autora : Neodcházej
Předchozí deník autora : Světlušky

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :
Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming