![]() |
|
... týden po Velikonocích. Je čas.
(aneb tři básničky přiopilého dítěte, které po půl roce můžou na vzduch)
|
|
holka do větru, na neděli, s perlami ve vlasech...
|
|
... a musela jsem se začít předvádět :-)
Tohle snad můj úplně nejpozitivnější obrázek...
|


