|
...můj názor na lidi..asi nebudete souhlasit..sice se to nerýmuje,ale mezi povídky jsem to dávat nechtěl
|
|
..tak nějak to vidím..
|
|
...můj názor na lidi..asi nebudete souhlasit..sice se to nerýmuje,ale mezi povídky jsem to dávat nechtěl
|
|
..tak nějak to vidím..
|