|
říkal jsem si že bych sesmolil nějaký ten příběh tak bych začal asi tímto je to první pokus a nejsem moc dobrý v pravopise takže se předem omlouvám...
|
|
tak sem se jednou nudil pustil si hudbu a psal jak mi běžely rymy v hlavě :-D sem zvědavej co na to kdo řekne
|
|
po dlouhé odmlce přicházím zas s něčím novím
|
|
dlouho sem na něčem pracoval mam teho spoustu rozdělanyho ale tohle sem chci dát ze zvědavosti co na to kdo řekne
a omlouvám se za gramatické chyby na tohle moc nejsem
|
|
dalši takovej muj prototipovej cosik :-D
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.

