|
říkal jsem si že bych sesmolil nějaký ten příběh tak bych začal asi tímto je to první pokus a nejsem moc dobrý v pravopise takže se předem omlouvám...
|
|
tak sem se jednou nudil pustil si hudbu a psal jak mi běžely rymy v hlavě :-D sem zvědavej co na to kdo řekne
|
|
po dlouhé odmlce přicházím zas s něčím novím
|
|
dlouho sem na něčem pracoval mam teho spoustu rozdělanyho ale tohle sem chci dát ze zvědavosti co na to kdo řekne
a omlouvám se za gramatické chyby na tohle moc nejsem
|
|
dalši takovej muj prototipovej cosik :-D
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.

