nobody
datum 06.04.2012
ying-yang 51, muž, Brno
mailbox
děl 0
komentářů 66/0

omlouvám se vše jsem smazal jelikož mě otravuje vyhrožuje nějakej na drogách magor ,dokonce i na ulici už mě kontaktoval a kvúli dětem to musím nějak pořešit
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :
Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming