Soutěžní díla (téma: Měsíční blatouch tančí seno) řazena od nejlepšího.


Literární soutěž na zadané téma.

68.54
hodnoceno 7
kategorie básně/příroda
čteno 463(30)
posláno 0
66.08
hodnoceno 13
kategorie básně/experiment
čteno 354(25)
posláno 0
64.36
hodnoceno 5
...bez pravidel
kategorie povídky/ze života
čteno 400(24)
posláno 0

62.17
hodnoceno 6
kategorie básně/příroda
čteno 374(20)
posláno 0
61.77
hodnoceno 17
Včera jasno, dneska zataženo. Měsíční blatouch tančí seno!
kategorie miniatury/ostatní
čteno 231(30)
posláno 0
61.07
hodnoceno 6
Melodii jsem ukradl Nohavicovi. Uhodne někdo jakou?
kategorie ostatní/písně
čteno 416(22)
posláno 0
60.38
hodnoceno 6
kategorie básně/láska - vyznání
čteno 345(20)
posláno 0
50.79
hodnoceno 10
kategorie básně/ostatní
čteno 308(27)
posláno 0
49.80
hodnoceno 14
kategorie ostatní/bez zařazení
čteno 228(23)
posláno 0Poslední komentáře:

přidáno 11.06.2018 - 20:44
Sorry, mě to přišlo jako urážka, nebo jako něco takovýho. A furt mi to tak přijde. Ale ty hrátky s profilama, to je co? Jelikož v tom pokračuješ, svýho komentáře nelituju, zasloužíš si to. Původně jsem asi chtěl, ale to je minulost. Stejnak je lepší si stát za svým. K debilovi ses přihlásil sám, tak trp a kraď. Já se budu ničit dle libosti. Šňupnu piškvorky, vypiju kromulentní rum a zajdu do drogárny, který jsou na každým rohu, pro pastilky proti mrtvolnému smradu z úst.
Lukio to může smazat, já bych to nemazal. Aspoň se něco děje. Nenávist je pěkná věc, mám jí spousty. Taky mě baví, když můžu někomu zkazit den, to jsem ve všech profilech zatajil, ale každej to může potvrdit. Na ulici plivu lidem po psech a rozbíjím flašky na silnici. Hele! Teď mi jedna vypadla z okna! Doufám, že aspoň trefí víc lidí...
Jó, můžu se omluvit jedině kdybych urazil někoho, koho jsem urazit nechtěl. To je jinej případ. Každopádně mě tohle fantazijní komentování dost baví, jinak bych zas nebyl u stotisícího slova.
Nebojte se, společnosti, zlej budu leda na požádání. Je to moc práce, tak se to nedá dělat furt.
A ano, jsem žena v polomužském těle. Jsem taková paní Bukowská-Brožová-Polednová.
přidáno 11.06.2018 - 17:27
štiler: Nechci tu psát další elaborát. Ovšem já jen slušně reagoval na opakovanou provokativní žádost o vypsání chyb. Nadávat jsi začal ty!
Ano, provokuje mne, když se někdo jednou vydává za chlapa a podruhé za ženskou! Ten odkaz na jiný tvůj profil je velmi výmluvný a kdo si chce udělat obrázek, přečte si tam, co sobě píšeš. Ale je to v podstatě tvoje věc, ničíš jen svůj život! A všechny ty sra*ky v chatu o chlastu a fetování, které kupodivu Lukiovi nevadily, ale mé odkazy ano! *(Konkrétně nevinný a adresný odkaz, kde místo blokovaného "www." byly ***. Ten patřil rejnočce a vztahoval se k naší konverzaci, k její poznámce o absintu. Její báseň je o něm a bílé víle. Absint je zelená víla, ale voda z něj dělá vílu bílou a o tom ten odkaz byl!) Jo, sralo mne, jak psanci upadají, což si tak hezký a vymakaný portál nezaslouží a že se nedaří vyprovokovat změnu, i když Lukio byl na literu stejně kritický...
Zřejmě se ale urazil, když jsem v chatu napsal, že by měl raději vypsat soutěž. Ještě jsme si se Severák vyměnili názor na to, kdo by se jí zúčastnil a s Lukiem pak soukromě ohledně různých forem, kdy říkal, ať něco začnu sám. Což jsem i chtěl, ale zablokováním chatu mi vzal chuť. Ale chytil se toho Lasák, tak to nebylo nadarmo! (Ostatně jsme se o soutěži domlouvali!)
Mimochodem, já o sobě neprohlašuji, že jsem básník! Jen si tak hraju se slovy na místě k tomu určeném! Tím končím a pro příště jsi mi ukradenej…:-(
přidáno 11.06.2018 - 16:09
štiler: pobavilo! (y)
přidáno 11.06.2018 - 15:44
budu dost zlej, tak to radši nikdo nečtěte. Rakovina očí.


Pro příště: nešlo by víc vykřičníků? Nebo radši rovnou psát caps lockem?
Mě nezajímají TVOJE příserky k formě, která je hovorová - viz. bázlivý (!), ano, kurva, jsou jaký? neschopný a bázlivý! Kurevsky mi vadí ty pindy typu "já bych", protože to nemá s chybama nic společnýho. To mě dóst nasralo. Taky mě zajímá, který překlepy amélie myslela, takže to nech jí a nemluv za jiný lidi. Neuvedla je v komentáři, tak se prostě doptávám. Frčím snad do ní? Nadávám jí? Nebo do zamily? Nemusí mi psát nic, to je její věc. Mně to nijak nevadí, stane se. Ostatně, chyby mi může najít nějakej ožralej učitel z univerzity, teda, přklepy. Něco jako špatněů, ale já to tam nevidím, tak by mě to zaujímalo, co mý oči přehlížej. Jo, přehlížej. Jej. A co je to za žgrynd o vlivu? To má být co, przniteli? Dovoluješ si moc. To je jako bych napsal, že ti u psaní těch tvejch veršotrapáren stálo péro. Lautr stejný. To je další věc, která mě nutí mluvit sprostě. Vydává za ženskou? Kde? Zfalšoval jsem si občanku nebo co? Kdyby měl někdo černou profilovku, vydával by se za tmu? Ty se vydáváš za básníka, to je takový zlo, že se mi chce blít. (mimochodem... já básník nejsem) Lukio zcela jasně zadal téma, jasně ho popsal, ale když si to holt lidi přečíst nedokážou a pak kážou, to je celkem blbý. Jó, co je to za poblblej odkaz jako? Má mi to něco říct? Mám se snad domýšlet jako dement, nebo dostanu vysvětlení? Já ho vlastně ani nechci, sorry. Domácý snad nemusím vysvětlovat, škoda času. Koráli jsou živý (jaký? živý! nigga). PROVOKUJE? Mě to zajímá, proto se ptám. Co je to za další zájeb? Nepřej si mě potkat, na rozdíl od tebe nejsem internetovej pindal, normálně po česku ti lisknu. Nebo nemělo být spíš lísknu? hm :) NE :(
Akorát bych teda musel mít důvod, zas takovej bezdůvodnej drsňák nejsem. No, po fazolích jo, ale ty jím málo.

Napsal bych to sofistikovaněji, o těch debilech, ale byl jsem mimo wifi. To by ještě nebylo tolik sprostý. Přišlo mi to jako ztráta času. Akorát si na tom trváš, tak si to teď zežer celý. Ale že je někdo tak debilní vysírka (kdo má ban na chatu? a proč? hh?), to se jen tak nevidí. Smajlík, kterýmu tečou sliny z koutku, má taky pásku přes oko a přiskříplý kule, takže vypadá dost zle, jelikož ho to bolí a potřebuje se zakousnout nějanýmu iá do škraně. Vykřičník. Vykřičník. Vykřičník.to je tak pěkně zlý, že to nemůžu smazat! Chystejte gilotinu. Ale stálo to za to a třeba to někoho pobaví.
přidáno 11.06.2018 - 13:01
shane: ujišťuji Tě, že se v žádném případě necítím dotčeně. Vždy respektuji názor druhých. :-)
Mně se naopak slovo zadnice líbí a vůbec na mě nepůsobí vulgárně.
Ta ma mp3 se Ti nelíbila?
přidáno 11.06.2018 - 12:41
shane: zase vedle.. už nemluv, prosím tě :)))
přidáno 11.06.2018 - 12:40
Amelie M.: Nj, ale ty jsi mladá holka, co se ještě ráda předvádí, já už postarší pán, co má rád, když věci spolu ladí...Co dělá s lidmi absence jakéhokoli řádu, vidíš kolem sebe! :-)
Měj se krásně! :-D
přidáno 11.06.2018 - 12:32
Ginnare: Ale já jsem se Tě přece nechtěl dotknout, děvče! Jsi romanticky smyslná a zřejmě bych Tě shledal i velmi přitažlivou a žádoucí, i když z nějakého důvodu jsi tu teď v Klubu nešťastných! Napsal jsem, jak to vnímám. Ta "zadnice" mne tam fakt nesedí, prostě to slovo nemám rád stejně jako třeba "holčiznu!" A nepasuje mi k těm romantickým atributům...Tys to takhle nemusela psát, na rozdíl ode mne, když jsem měl do soutěžní villonské balady zamontovat slovo prdel"! (viz: https://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=31786-k-oslave-lasky-pozv
edam-svuj-hlas).

Jinak si to dovedu představit s více obrázky, které text obtéká. Tady to jde a můžeš jich mít prakticky kolik chceš! Možná bych k tomu přidal i nějakou jemnou hudbu v pozadí. (Jinde takto mám vložen odkaz, který tam jde i spustit, je to melodie známé písně, ale beze slov, což se mi hodilo, protože text jsem si složil svůj! A čtenář se může změnit v pěvce!) Jo, obrázky volně ke stažení bys našla na www.pixabay.com. Krásné modré pondělí! :-)
přidáno 11.06.2018 - 11:52
shane: no, vidíš.. a mně to takhle vyhovovalo.. přijde mi, že díky tomu je tam mnohem více zajímavějších a mnohem méně upjatějších děl.. co člověk......
přidáno 11.06.2018 - 11:46
Amelie M.: Není zač! Však jsem to taky nakonec netipoval, napadlo mne to jen kvůli obrázku, jedinému v soutěži! Jinak téma by nebylo absurdní, pokud by to zůstalo jako čtyři povinná slova. Z toho mohly být krásné verše třeba o sekáčích, co po práci tančí s vílami za měsíčné noci a potůček o tom zpívá svým křišťálovým hlasem blatouchům! Absurdní bylo to, co z toho Lukio udělal svým pokynem, že slova nejsou povinná, přitom mít tam aspoň dvě by nikoho nezabilo! Mohla být legrace! Moc to rozvolnil a pokyn: tak piště, co chcete v tom udělal chaos! Fakt jsem nepochopil ten výběr slov, když nakonec nebyl závazný a jak jsi viděla třeba u Orionky, někteří to vzali doslova...:-)
P.S. Máš můj obdiv, jak jsi úspěšně tipovala autory! Já všechno obodoval, uhodl Zamilu a dal pár komentíků, ale jinak jsem si užíval stavu vv. Stejně se mi díky zlozvyku nechávat to na poslední chvíli nepodařilo vložit, co mne napadlo v Kameňáku (to je rybník!), takže jsem byl mimo hru o místo v první desítce! ;-)
»jméno
»heslo
registrace
» narozeniny
zajem [11], nebezpecny [10], Nevim7 [4]
» řekli o sobě
SOUZNÍLKA řekla o Rebejah :
JE MOJE SLUNÍČKO, MOJE SESTŘIČKA, MOJE MILOVANÁ, JEŽ TAK KRÁSNĚ TVOŘÍ...PROSÍM POVZBUZUJTE JI STÁLE,POTŘEBUJE TO ,JE TO ŠLECHTICKÁ DUŠE,SKUTEČNĚ,OPRAVDU JE.....POCHÁZÍ Z ŠLECHTICKÉ RODINY.JE VÝJIMEČNÁ...NÁDHERNÁ BYTOST... :) DUŠE SPISOVATELSKÁ...MILÁ..
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2020 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku