|
Za pokus nic nedám... :)
|
|
|
|
Bohužel to je podle skutečné události ... ale takovej je život.
Jak se jen člověk může změnit.
Ps. možná jste na to už narazili na jiných stránkách ...
|
|
|
|
2009
|
|
No comment.
|
|
|
|
Na románu Zaslepenost a stereotypy již pravděpodobně nebudu dále pracovat, takže zveřejňuji osnovu zbytku příběhu.
|
|
Když ztratíš to co jsi miloval.
|
|
pred par mesici sem si tohle napsala do poznamek s tim, ze az se budu citit "down" si to prectu a vzpomenu si na ty nejlepsi chvile svyho zivota. na americkej sen, kterej sem prozila.
|
|
|
|
|
|
/protože se mi podařilo jí omylem vymazat./
|
|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=AY00nsg_-f8
|
|
|
|
Pojď, k čaji budou i sušenky ...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
kmotrov řekl o Yana :Ve své tvorbě se umí se obrátit naruby (tak, že to co je uvnitř, je vidět zvenčí) až to vyrazí dech. Je věčnou dívkou a věčnou mámou, byla taková vždy a na vždy taková zůstane.

