![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Homér: Tak zkus si to nak představit trochu šibalsky ne, že to píše úchylak. Kdyby měli třeba dodávku a děti si vzadu třeba hráli na??? výměnu manželek? Nebo kdyby jim byl všem třeba rok?
Odpověď na druhou otázku zní ne.
Odpověď na druhou otázku zní ne.
Orionka: Ty kráso, ta gramatika mě drťí jak bejk a to mám tu češtinu tak rád.
Přijměte hlubokou omluvu. Zřejmě toho bude víc
Přijměte hlubokou omluvu. Zřejmě toho bude víc
Z "mím" mě bolí oči, ale obsah překvapil opravdovostí, ten prožitek je tam cítit.
Ona mu ho vykouří za jízdy? V autě plném dětí? To píšeš střízlivej?
Nutí mě to číst ... Náznak husté situace ...ale stejně se nechytám ...
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
pocitová řekla o charogne :mám tě ráda čuňátko. a doufam, že seš teď šťastná. těšim se na barvení tvý hlavy, na všechny pierce, těšim se na společně prožitej Trutnov...


