|
|
|
*
|
|
Ve chvíli, kdy pro mě svět nic neznamenal, ve chvíli kdy mi tlukot vlastního srdce vadil více než můj smutek...
|
|
|
|
tam mezi květy růží.
|
|
legacy of Lister
|
|
Možná že vznikla jednoho večera, možná mě napadla přes sparný den ... Možná jsem ji ani nechtěla, možná že všem lžu jen. :))
|
|
Jsem malý motýl, aneb nic ve světě zvaném "Láska"
|
|
|
|
Nepodařilo se mi text rozčlenit, jak bych chtěl. Nevím, jak to mám odsadit od kraje, takže to možná není dobře čitelné. Kdyby mi někdo poradil jak na to, hned to i v textu zpravím.
|
|
|
|
|
|
...
|
|
Proč nejdou zastavit?
|
|
...
|
|
***
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
market [18], Jarda [18], SSSa [18], Malá Žužu [18], journeyman [18], China_white [18], Metalýza [18], Hans [13], Marvel13 [13], Carolina [13], Filipino007 [12], Raziel Crowley [9], Auryn Book [4], Pandorka [2]» řekli o sobě
samiVdavu řekl o Cecidit angelus :Pokud má někdo vůli na sobě pracovat a brát si něco z kritiky, má šanci se v psaní výrazně zlepšovat. Této autorce nemusíte mít strach říct, že se vám něco nelíbí, pokud je to racionální, na chybě zapracuje a odvděčí se vám dobrým dílem!

