|
tentokrát hororový námět asi bude rozdělen do více části
|
|
Když se člověk cítí jako blbec.
|
|
Sen, který se mi zdál dnes v noci. Nedokonale vyjádřené ochutnání z věčnosti...
|
|
z myšlenek co povstanou
|
|
Naivita naivních malířů - Což tedy naivita naivních básníků?
|
|
hranice
|
|
|
|
|
|
Příjemné čtení pradávného příběhu :) (Jakákoliv podobnost mezi básní a realitou jsou čistě náhodná;)
|
|
když mám chuť vzbouřit se - píšu! když mám chuť zabíjet - píšu! když se cítím přecitlivělá - píšu! když už nechci nic vidět ani slyšet - píšu! zabijte mě někdo! (jakože fakt nemám ráda, když někdo přecitlivěle reaguje na aktuální dění,takže tohle možná bude novými antibiotiky, které na mě působí víc jak drogy...)
|
|
|
|
|
|
...............
|
|
|


