![]() ![]() ![]() ![]() |
Pochlubila bych se Tebou
a rozebrala
do poslední nitě
chci Tě
Ale nemůžu
nemůžu
NESMÍM
a dál?
Rozum jako by stál
a srdce?
Bije dál na poplach
nesmím se dát
Jsem mladá - větroplach
Vítr
to
vzdal
a rozebrala
do poslední nitě
chci Tě
Ale nemůžu
nemůžu
NESMÍM
a dál?
Rozum jako by stál
a srdce?
Bije dál na poplach
nesmím se dát
Jsem mladá - větroplach
Vítr
to
vzdal


princeznacarodejkaZ: dekuji. Nerozhoduje, ale v určité chvíli se bohužel začne hlásit o slovo.

ta je super. úplně přesně chápu jak ses cítila, když jsi ji psala. hodně štěstí v lásce.

V lásce nikdy rozum nerozhoduje, když to vyjde je fajn, když nevyjde, tak je to průšvih a pokud jsou děti, tak je to zlé. Mládí je mládí, napsalas to hezky.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Stálá : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : NEreálNÉ
Předchozí dílo autora : Duše duši
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
Singularis řekla o Sebastián Wortys :Zcestovalý umělec, filozof a snílek v jedné osobě. Stvořitel 3D mouchodlaka na fazolové ovládání, nesčetných neologismů a spousty dalších výplodů nezávislé mysli. Svérázný, ale inteligentní a schopný. V jeho dílech je víc, než se na první pohled zdá. Občas mívá opravdu geniální myšlenky.